Is Herbalife Nutrition duur?

Herbalife Nutrition Formula 1 Maaltijdvervanger voordelen en kosten per portie

Herbalife Nutrition producten zijn scherp geprijsde gezondheids- en welzijnsproducten die waar voor je geld bieden. Onze producten zijn het resultaat van aanzienlijke investeringen die wetenschappelijke nauwkeurigheid, innovatie en bewezen resultaten combineren.

Als voorbeeld bevatten de meeste van onze Formula 1 maaltijdvervangende shakes 21 porties in elke bus en elke bus bevat 18 gram kwalitatief hoogwaardige proteïnen samen met 25 essentiële vitaminen en mineralen (indien bereid zoals aangegeven op het etiket), voor EUR 2,15 per portie. Voor iedereen die zijn/haar levensstijl wil verbeteren, is er geen kosteneffectievere, voedzame en maaltijdvervangende oplossing te vinden.

 

Content bron: https://www.herbalife.co.uk/faq/is-herbalife-expensive